ШКОЛСКО ТАКМИЧЕЊЕ У РЕЦИТОВАЊУ

Дана 12.марта 2018.године одржано је Школско такмичење у рецитовању. Учествовало је 36 ученика.

Прво место у категорији од I до IV разреда освојила је ученица III5 одељења Анђела Вукадин са песмом  Моше Одаловића ,,Мама је глагол од глагола радити“.

Друго место је освојила Марија Несторов IV3 са песмом Мирослава Антића ,,Плава звезда“, док треће место деле ученици:

Јована Баста II1, Нађа Плављанић II3 и Тара Балабан III4.

Похваљени су следећи ученици:

Матеја Беличев I4, Лена Међед II4, Теа Грбић II5 и Јелена Дамјановић IV5.

У категорији од V до VIII разреда прво место освојио је Данило Митић VI3 са песмом Добрице Ерића ,,Дечак са златом липе у коси“.

Друго место освојио је Стеван Војводић V4 са песмом Тоде Николетића ,,Једва чекам да се љубим“, а треће место освојио је Матија Кузмановић VII4.

Анђела Вукадин, Марија Несторов, Данило Митић и Стеван Војводић иду на Општинско такмичење у рецитовању које ће се одржати 31. 03. 2018. године у Земуну.

IMG_20180312_113511 (1)

Strane