Школско такмичење – Математика 2017/2018

 СПИСАК УЧЕНИКА КОЈИ СУ СЕ ПЛАСИРАЛИ НА

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ

МАТЕМАТИКЕ

 

Редни број Име и презиме учесника Школа Име и презиме наставника
3. разред
 1. Соња Шатара ОШ “Сава Шумановић” Наташа Марјановић
 2. Петра Владушић ОШ “Сава Шумановић” Славица Ђурић
 3. Томо Ђикановић ОШ “Сава Шумановић” Ненад Пантић
 4. Теодора Чубрило ОШ “Сава Шумановић” Наташа Марјановић
 5. Јана Ђорђевић ОШ “Сава Шумановић” Наташа Марјановић
 6. Миа Чикара ОШ “Сава Шумановић” Наташа Марјановић
 7. Марија Грујић ОШ “Сава Шумановић” Ивана Домиан
 8. Филип Милошевић ОШ “Сава Шумановић” Сања Живановић
 9. Емилија Павловић ОШ “Сава Шумановић” Ненад Пантић
 10. Урош Варкашевић ОШ “Сава Шумановић” Ивана Домиан
 11. Лазар Савић ОШ “Сава Шумановић” Наташа Марјановић
 12. Ивона Меловић ОШ “Сава Шумановић” Ивана Домиан
 13. Ђурђица Клашња ОШ “Сава Шумановић” Сања Живановић
 14. Андреј Врцељ ОШ “Сава Шумановић” Наташа Марјановић
4. разред
 1. Павле Виријевић ОШ “Сава Шумановић” Јелена Милосављевић
 2. Никита Сарић ОШ “Сава Шумановић” Весна Јањић
 3. Матија Михуц ОШ “Сава Шумановић” Ирена Пилиповић
 4. Никола Михајловић ОШ “Сава Шумановић” Ирена Пилиповић
 5. Вукашин Цревар ОШ “Сава Шумановић” Светлана Кнежевић
 6. Богдан Делић ОШ “Сава Шумановић” Весна Јањић
 7. Александра Гајић ОШ “Сава Шумановић” Тања Васиљевић
 8. Анастасија Рачуница ОШ “Сава Шумановић” Светлана Кнежевић
 9. Јована Ђикановић ОШ “Сава Шумановић” Весна Јањић
 10. Анђела Mилосављевић ОШ “Сава Шумановић” Тања Васиљевић
 11. Сергеј Симеуновић ОШ “Сава Шумановић” Јелена Милосављевић
 12. Маша Арчаба ОШ “Сава Шумановић” Весна Јањић
13. Вукашин Јовановић ОШ “Сава Шумановић” Светлана Кнежевић
 14. Маријана Видић ОШ “Сава Шумановић” Јелена Милосављевић
15. Марија Несторов ОШ “Сава Шумановић” Весна Јањић
5. разред
 1. Ђорђе Радотић ОШ “Сава Шумановић” Марија Стојиловић
6. разред
 1. Анђела Хинић ОШ “Сава Шумановић” Горан Радовановић
 2. Нина Шакан ОШ “Сава Шумановић” Горан Радовановић
 3. Петра Ињац ОШ “Сава Шумановић” Горан Радовановић
 4. Тамара Гузијан ОШ “Сава Шумановић” Горан Радовановић
 5. Алекса Баук ОШ “Сава Шумановић” Горан Радовановић
 6. Марта Праштало ОШ “Сава Шумановић” Горан Радовановић
 7. Тамара Лакићевић ОШ “Сава Шумановић” Горан Радовановић
 8. Тијана Ђорђевић ОШ “Сава Шумановић” Горан Радовановић
 9. Данило Митић ОШ “Сава Шумановић” Горан Радовановић
 10. Анђелина Варкашевић ОШ “Сава Шумановић” Горан Радовановић
 11. Павле Хинић ОШ “Сава Шумановић” Горан Радовановић
 12. Миа Павловић ОШ “Сава Шумановић” Горан Радовановић
 13. Софија Васиљевић ОШ “Сава Шумановић” Горан Радовановић
 14. Душан Миловановић ОШ “Сава Шумановић” Горан Радовановић
 15. Матија Поповић ОШ “Сава Шумановић” Горан Радовановић
7. разред
8. разред
 1. Марко Радовановић ОШ “Сава Шумановић” Јелена Новаковић
 2. Андреј Вујнић ОШ “Сава Шумановић” Јелена Новаковић