ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ,,ЧИТАЛАЧКА ЗНАЧКА“

Дана 28.марта одржано је Општинско такмичење ,,Читалачка значка“ на коме су учествовали ученици који су прошли школски ниво. У разговору са библиотекаркама из Библиотеке ,,Свети Сава“ ученици су показали своје говорне вештине. Прегледани су сви Читалачки дневници. Ђаци су награђени од Школе са по једном књигом, а од библиотекарки су добили беџеве. Средином маја ће се знати који ученици ће добити титуле: Велики поштовани говорник, Велики поштовани писар, Поштовани говорник и Поштовани писар. Завршна свечаност доделе награда одржаће се у Земуну.