ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УЧЕНИКЕ ОСМОГ РАЗРЕДА И РОДИТЕЉЕ

Сатница пробног завршног теста за ученике осмог разреда:

• У петак, 13.04.2018. године ученици осмог разреда радиће пробни завршни тест из математике у периоду од 12:00 до 14:00 часова.
  • У суботу, 14.04.2018. године ученици осмог разреда радиће пробни завршни тест из српског језика у периоду од 09:00 до 11:00.
  • У суботу, 14.04.2018. године ученици осмог разреда радиће пробни завршни комбиновани тест у периоду од 11:30 до 13:30.

Након завршетка теста из матаметике ученици попуњавају анонимни Упитник.

СВИ УЧЕНИЦИ РЕШАВАЈУ ТЕСТ ТАКО ШТО ЋЕ БИТИ РАСПОРЕЂЕНИ У ФИСКУЛТУРНОЈ САЛИ (ЈЕДАН УЧЕНИК – ЈЕДНА КЛУПА)

УЧЕНИК СЕДИ НА МЕСТУ СА РЕДНИМ БРОЈЕМ КОЈЕ ОДГОВАРА РЕДНОМ БРОЈУ СА ЗБИРНОГ СПИСКА УЧЕНИКА.

Катарина Јовановић

Директор школе